رفتن به بالا
تلفن : 051-35412275

بخش مهندسی روشنایی شرکت سان مونواحد طراحی و پروژه :

واحد طراحی در شرکت سان مون به عنوان یکی ازمهمترین ارکان گروه و در سه بخش «تحقیق و توسعه»، «مهندسی روشنایی و نورپردازی» و «امور پروژه ها» آغاز به کار کرده که زیر چکیده ای از خدمات این واحد ارائه میگردد:

 

تحقیق و توسعه (R&D) :

تحقیق و توسعه(R&D)کار خلاقی است که به طور منظم برای افزایش ذخیره علمی و دانش فنی و نیز استفاده از این دانش در ایجاد و طرح کاربردی جدید انجام می شود. ما درشرکت تکنولوژی موجود را بعنوان بستر اولیه در نظر گرفته و با انجام فعالیتهای تحقیقی و توسعه ای و در یک روند تبادلی دو طرفه با سایر عوامل تولید و طراحی، کالایی برتر از قبل تولید می نماییم و در نهایت تولید کالای برتر به ایجاد تکنولوژی برتر و بهره وری بیشتر از عوامل تولید منجر می شود.

 

 

مهندسی روشنایی و نورپردازی :

– بازدید از پروژه و دریافت نقشه های اجرایی

– ایجاد طرحهای اولیه نورپردازی و روشنایی بر اساس ایده های معماری نور و اصول مهندسی روشنایی با توجه به موقعیت و کاربری پروژه

– سه بعدی سازی نقشه ها و اجرای طراحی نورپردازی و روشنایی

– بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی نورپردازی و روشنایی از قبیل (DIALUX – 3DMax)  درجهت بالا بردن دقت کار با استفاده از استانداردهای روز دنیا

– ارائه ی طرح و نقشه های تاسسیسات الکتریکی جزئیات اجرایی به مشتری و اخذ تاییدیه اجرایی با توجه به اصول مشتری مداری

 

 

امور پروژها :

این بخش با هدف اجرای دقیق و پشتیبانی به موقع پروژه در شرکت تاسیس گردید که شامل سه قسمت تامین تجهیزات، اجرا و پشتیبانی است . بعد از تایید پروژه و تامین بهترین تجهیزات به خواست مشتری، قسمت اجرا با استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده اقدام به اجرای طرح طبق نقشهای اعلامی شده و کار را در اسرع وقت به پایان می رسانند. بعد از اتمام فاز اجرا، قسمت پشتیبانی با توجه به مفاد قرارداد اقدام به پشتیبانی فنی پروژه ، رفع عیب و تست صحت کارکد با توجه به خواست مشتری نموده تا حداکثر رضایت مندی مشتری حاصل گردد.